EKSPEDICIJE 2012

Rovinj, oktobar 2012.

Crveni otok za kraj sezone

Ekskurzija sa kojom su ronioci S.D.T. Svet Ronjenja završili ovogodišnju sezonu ronjenja je bila u Rovinju, tačnije na Crvenom otoku. Sedamnaestoro članova našeg kluba su stigli na ostrvo ...pročitajte više


Letnji centar JAZ

Beše leto 2012.!

Ono što se uvek sa nestrpljenjem očekuje-letnji ronilački centar na plaži JAZ. Šta smo radili ovog leta, pogledate ovde...

 

 

 


 Kao u čaši vode

Gruner See, Austrija 

Jedna od ekspedicija za pamćenje.Ronioci našeg kluba su ronili u najprozirnijem jezeru u Evropi, a možda i na svetu. Utiske pročitajte u intervjuu koji sledi ...

 

 


Jaz, prvomajska ekskurzija

Plaža Jaz, Crna Gora 28.04-9.05.2012.

Ekipa Sveta Ronjenja došla je na Jaz dan ranije, kako bi podigla ronilački centar i spremno dočekala veliku grupu ronilaca. Vila „Poseidon“ nas je u još lepšem izdanju dočekala sa svojim prostranim sobama i terasama sa pogledom na prelepo plavo more. Staff u I smeni je bio u sastavu : Branka, Tidža, Kris, Đura, Davor, Boža, Toni, Mile, Ivan, Janez i Ivana. Zadaci su podeljeni, oprema okačena na štendere, čamci montirani, boce napunjene... Idućeg jutra su počeli da pristižu gosti sa svih strana...


U mađarskom podzemlju

Budimpešta & Varpalota, 29-31.03.2012.

„Kuda putujete?“ – bilo je uobičajeno pitanje carinika na srpsko-mađarskoj granici. „U Budimpeštu, na ronjenje“- sudeći po izrazu njegovog lica ovakav odgovor nije očekivao. Ekipa ronilaca S.D.T. Svet Ronjenja u sastavu Ivana Orlović Kranjc, Dejan Matijašević, Petko Zarić i Janez Kranjc se poslednjeg vikenda u martu zaputila ka glavnom gradu Mađarske, da bi napravili možda do sada, nejneuobačjnije zarone u karijeri. 

[Detaljnije]


Turkuazoo 2012.

Istanbul, 24-26.02.2012.

Period zimske smanjene aktivnosti, odlučili smo da prekratimo putovanjem u Istanbul. Cilj našeg puta dugačkog  1000 kilometara je bio akvarijum Turkuazoo, gde smo planirali da ronimo sa ajkulama. Deo ekipe se spakovao u kombi dok je drugi deo preleteo ovu „skromnu“ razdaljinu. U akvarijumu nas je dočekao Predrag Ćurčić koji već par godina sa uspehom vodi Turkuazoo.

[Detaljnije]

.

Štampa El. pošta

Prijatelji kluba

Oni bez kojih bi naši zaroni ostali još jedan log u karnetu a ne priča u filmu i slici